Sosyal Medya Yönetimi

Farklı Bir Bilgi mi Arıyorsun ?

Günümüzde sosyal medyayı kullanmayan firma ve kişi sayısı oldukça azdır. Sosyal medya kullanımı bugün böyle yaygın iken sosyal medyanın digital pazarlama alanı olmaması imkansız olurdu. İnsanların en fazla zaman geçirdikleri yer sosyal medya olduğu için bu alanda satışa sunulabilecek hizmet ve ürün tanıtmak, hedef kitleye ulaşmak adına birçok çalışma yapılmaktadır. Sosyal medyada kampanyalar ile doğru hedef kitleye ulaşılarak satış miktarı arttırılır. Sosyal medya hesabınıza kullanıcıların daha fazla vakit geçirmesi, sosyal medya sayfanızı ve paylaşımlarınızı daha fazla takip ve ziyaret etmesi için de çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca sosyal medyadaki sayfanızı daha dinamik ve etkileşimli hale getirmek için takipçilerin de paylaşımlarınıza katılım yapılması sağlanır. Sosyal medya hesaplarınızda ürünleriniz ya da hizmetiniz ile alakalı paylaşacağınız etkili görselleri de sizin için hazırlamaktayız. Kurumsal yapınıza uygun görseller ile hem insanları etkileyeceksiniz hem de günden güne sizi takip eden sayınızı arttırmış olacaksınız.


sosyal-medya-yonetimi


Sosyal medya yönetiminde esas can alıcı nokta sosyal medya reklamlarıdır. Sosyal medya üzerinde yapabileceğiniz çok sayıda reklam çeşiti bulunmaktadır. Biz müşterilerimize Facebook ve İnstagram mecralarında hizmet vermekteyiz. Facebook ve İnstagram için yaptığımız reklam çalışmalarında hizmetinizi yada ürününüzü en doğru kitleye, en az maliyetle, en etkili kampanya ve en çekici kampanya görselleri ile sunuyoruz. Bu sayede reklamlarınızdan alacağınız verim, geri dönüş oldukça fazla olmaktadır. Ayrıca sosyal medya üzerinde yaptığımız reklamlarda müşterimizin ürününü ya da hizmetinin en iyi hangi reklam çeşiti ile kazanç getirecekse reklamı o şekilde yapmaktayız. Örneğin; bir müşterimiz için tek bir görsel yeterli olurken farklı bir müşterimiz için video reklamı ya da birden fazla döngü içindeki slayt reklamı tercih edebilmekteyiz.


Müşterilerimizin sosyal medya hesaplarında ve reklam hesaplarında neler olup bittiğini, ne kadar kazanç sağladığını, sosyal medya sayfası bizimle çalışmaya başladıktan itibaren hangi aşamalara geldiği ile alakalı pek çok konuda detaylı rapor da sunmaktayız. Müşterilerimize her daim ölçülebilen, rakamlara dayalı raporlar sunmaktayız.

hakkımızda - referanslar / info@mucahitguner,com