Merhaba dünya!

Farklı Bir Bilgi mi Arıyorsun ?
Yayın Tarihi: 17 Aralık 2018 - Yazar: mucahit - Kategori: Seo

Merhabalar… Bu bizim ilk yazımızdır. Bu sebeple silmek istemedik. Bu yazımızda Seo ve Web ile alakalı bir şeyin tanıtımı, nasıl yapıldığını değilde içimizden geçenleri yazıp, bir mini sohbet havası olsun istedik. Sitemizde bu yazı yazıldıktan sonra onlarca bilgilendirici video ve makale eklenmiş olacaktır. Bizim amacımız hizmet verdiğimiz işin daha iyi bilinmesini sağlamaktır. Hatta kendi işini kendi yapabilecek kişiler, firmalar varsa onlara yardımcı olabilmektedir. Çünkü biz internetin gelecekte çok büyük yeri olduğunu düşünmekteyiz.

İnternette bir ürünün ya da hizmetin satılabilmesi, kazanç elde edilebilmesi için doğru hedef kitleye pazarlanılması gerekir. İş sadece doğru hedef kitleye ulaşabilmek değil, doğru hedef kitleye doğru pazarlama tekniği uygulamakla devam ediyor. Bu sebeple siteniz için Seo çalışmaları yaptırabilirsiniz, sosyal medya üzerinden reklamlar yapabilirsiniz. Fakat bu çalışmalar sadece ziyaretçilerin geri dönüşümünü arttırmak için yeterli değildir. Yapacağınız kampanyalar, indirimler, bildirimler ile ziyaretçileri alım yapan, size sadık müşteriler haline çevirebilirsiniz. Tabiki ziyaretçileri sadık müşteriler haline getirmenin birçok yöntemi vardır. Bizim burada anlatmak istediğimiz yüksek kazanç elde etmenin sadece Seo’da başarı sağlamakla gelemeyeceğidir. Elbette önemli miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz fakat o düşlediğiniz miktarlar biraz uzakta kalabilir.

Birazda bizden bahsedelim istiyoruz. Biz işini severek yapan, her müşterisini tek müşterisiymişcesine sahiplenen ve ona göre çalışan çalışkan bir ekibiz. Elbetteki bir liderimiz var ve adı site adresimizde yazıyor. Müşterilerimiz ile sağlam ilişkiler kurar, onları başımızdan savmaz, bize para kazandırmasalar da sorunlarıyla ilgilenir, çözümler üretiriz. Çünkü biz sadece para kazanmak için değil, iyi itibar kazanmak ve değer katmak için çalışırız. Bu arada İstanbul’da yaşıyoruz ama Tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Zamanla bu yazının altına yeni yazılar ekleyebilme ihtimalimiz yüksek, şimdilik hoşça kalın…

hakkımızda - referanslar / info@mucahitguner,com