Google Adwords

Farklı Bir Bilgi mi Arıyorsun ?

Digital pazarlama yapabilmek için şuanda internet ortamında tercih edilen birçok reklam çeşiti ve mecra bulunmaktadır. Bu mecraların en büyüğü Google Adwords’tür. Bunun sebebi Google’ın arama motorları dünyasında açık ara liderliği üstlenmesidir. Milyonlarca insanın arama yaptığı Google üzerinde reklam yapabilmek aynı zamanda milyonlarca kişiye ulaşabilmek demektir. Bu da inanılmaz bir potansiyel oluşturmaktadır. Bu kitleyi lehinize çevirip kullanabilmek için reklam çalışmasında milyonlarca kişi arasında sizin hedeflediğiniz kişilere ulaşabilmeniz gerekmektedir. Bu işi de en iyi Google Adwords uzmanı olan kişiler, firmalar yapmaktadır.


google adwords

Google Adwords, Google tarafından reklam veren ve yayınlayan firmalara, kişilere sunulan bir reklam platformudur. Bu platformun etkili bir şekilde reklam aracı olarak kullanılabilmesi için de Google Adwords reklam paneli bulunmaktadır. Google Adwords de etkili reklam yapabilmek için Adwords ü en ince ayrıntısına kadar bilmek gerekir. Ayrıca müşterileri etkileyecek reklam oluşturabilmek de etkili digital pazarlama tecrübeleri gerektirir. Ürünlerinizi yada hizmetlerinizi en doğru hedef kitlenize, en üst sıralarda, en az maliyet ile gösterebilmek için Google Adwords optimizasyonu yapılmaktadır. Bu optimizasyon sitenizin yapısından, reklamlarınızın yapısına kadar birçok konuyu kapsamaktadır. Biz müşterilerimiz için Google Adwords hizmeti verdiğimizde optimizasyon çalışmalarının tamamını yaparız. Optimizasyon çalışmaları sonucunda müşterimize en uygun maliyetle, en üst sıralarda, en etkileyici reklamlar ile en yüksek geri dönüşümü almasını sağlarız.


Google Adwords te etkili reklam yapabilmenin bir diğer yolu ise sektörünüze ve müşteri hedef kitlenize en uygun reklam biçimini analiz edip bulabilmektir. Kimi sektör için arama sonuçlarında normal arama görünümü şeklinde çıkmak yeterli olurken kimi sektörde alışveriş reklamları (Merchant Center) en iyi dönüşümleri vermektedir. Ya da bazı sektörler için videolu reklamlar en iyi dönüşümü sağlayabilmektedir. Sizin için en iyi dönüşü sağlayacak reklamı yaptığımız analizler sonucu ile öğrenip reklam planlamasını analiz sonucuna göre yapmaktayız. Google Adwords için harcayacağınız bütçenin size en iyi şekilde geri dönüşü olmasını istiyorsanız bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.


Biz ayrıca Google Adwords te en iyi dönüşüm oranlarını yakalayabilmek için metinlerinizi ve görsellerinizi müşteriyi tetikleyecek şekilde yapmaktayız. Etkili içerik ve görseller ile en yüksek geri dönüş oranını yakalamaktayız.

hakkımızda - referanslar / info@mucahitguner,com