Garantili Seo Çalışması

Farklı Bir Bilgi mi Arıyorsun ?
Yayın Tarihi: 02 Ekim 2019 - Yazar: mucahit - Kategori: Seo

Merhaba Arkadaşlar… Bu yazımızda Seo çalışması yapan firma ve kişilerin garanti vererek anlaşma yaptıklarını ve çalışmalarını bu yönde ilerlettiklerinden bahsetmek istiyoruz. Seo çalışması gibi suni işlemler yapılarak sürdürülen bir çalışmanın asla garantisi yoktur. Ama firmalar ve freelance çalışan Seo uzmanları bunu bir pazarlama strateji olarak kullanmakta ve çoğu zaman başarılı da olmaktadır. Halbuki garanti altına aldıkları sadece anlaştığı firmanın hiç bir kaybının olmayacağıdır. Yani çalışma garanti edildiği gibi başarıya ulaşmazsa ücret iadesi yapacak, bu sayede çalışma yaptığı site sahibinin hiç bir kaybının olmadığı düşüncesiyle yoluna devam edecektir.

garantili seo çalışması

Bizim burada asıl değinmek istediğimiz konu ise Seo sanki bu kişi ve kurumların tekelindeymiş, onlar bu işte en iyisiymiş gibi garanti vermeleri, bunun sonucunda garanti vermeyen aklı başında firma ve Seo uzmanlarını yetersiz olarak lanse edilmesidir. Halbuki Seo çalışması yaptırılacaksa anlaşma sürecinde olduğunuz Seo uzmanının ya da firmanın referanslarını ve başarı oranını detaylı incelemelisiniz. Bu kriterler göz önüne alınarak anlaşma yapılırsa iki tarafta birbirinden doğru beklentiler içerisinde olmuş olacaktır.

Ben ve ekibim hiç bir şekilde garantili Seo çalışması diye bir söz verip çalışma yapmamaktayız. Bizim referanslarımızı ve başarılarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçmeli firmalar, bu tüm Seo uzmanları ve firmaları içinde geçerli olmalıdır. Firmalar hem zamandan hem de maddi zarar yerine kazançlı çıkmak için bu referans ve başarılar kriterlerine odaklanmalıdır.

Bazı ehil olmayan, ya da farklı yollardan para kazanmak kişiler sıra garantisi bile verebilmektedir. Seo çalışması için sadece ve sadece performans garantisi verilebilir. Sitenin var olduğu durumdan gerekli analizler yapılarak minimum kazanacağı performans garanti edilebilir. İlk sayfada sıra garantisi edenlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

hakkımızda - referanslar / info@mucahitguner,com